یکشنبه 8 مهر‌ماه سال 1386 ساعت 04:46 ب.ظ

 

محمود رنجبر دانشجوی دکترا ؛ مدیر مسوول و سردبیر هفته نامه ی « موج شمال » تحت عنوان یاداشت سردبیر در صفحه ی نخست شماره ی جدید نشریه از احتمال حضور مهندس مهدی حلاجیان در انتخابات آتی خبر داده و پیش بینی نموده است :  اگر حضور وی « مهندس مهدی حلاجیان » در انتخابات رسمی شود؛ شاهد رقابتی چشمگیر و در عین حال فشرده در سطح منطقه خواهیم بود .

ضمن تشکر از حسن نظر ایشان عین مطلب وی را که در وبلاگ اختصاصی ایشان« یاداشت مدیر مسول » : http://www.mouj86.blogfa.com  نیز نوشته شده را برای اطلاع علاقه مندان درج می کنیم:

در وبلاگ مدیر مسئول یادداشتی آمده بود که خبر حضور احتمالی مهندس مهدی حلاجیان برای حوزه  انتخابیه تنکابن و رامسر را نوشته بودند . اگرچه این خبر در محافلی شنیده می شد ؛ و لی حرکت اخیر وی نشان می دهد که برای حضور در انتخابات هشتم بسیار جدی شده است وی بسیار جوان اما سخت کوش و در عین حال مصمم است . اگر حضور وی در انتخابات رسمی شود؛ شاهد رقابتی چشمگیر و در عین حال فشرده در سطح منطقه خواهیم بود .  به هر روی می توان از دیدگاهها ی وی هم بهره برد به ویژه آنکه وبلاگ www.24esfand.blogsky.com  با پوشش قراردادن کلیه اخبار و اطلاعات مربوط به مهندس مهدی حلاجیان آغاز به کار کرده . گفتنی است حلاجیان دانش آموخته مهندسی برق دانشگاه برتر شهید عباسپور تهران و هم اکنون مهندس  (مدیر ) پروژه صدا و سیمای گیلان می باشد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo