دوشنبه 6 اسفند‌ماه سال 1386 ساعت 08:33 ق.ظ
دروبلاگ http://www.ramsar69.blogfa.com/ دوستان مطالبی در خصوص مهندس مهدی حلاجیان نوشته بودند که با نظرات دوتن از شهروندان رامسری و پاسخ آقای بهروز احمد خانی مواجه شد. این نظرات را بدون هیچ کم و کاستی جهت اطلاع عزیزان درج می کنیم :
 
سلام

آقا مهدی تبریک عرض می کنم .امیدوارم تو این راه سخت و پر مسولیت

موفق باشید .بر همه ما دوستان لازم که از شما حمایت کنیم.

و من الله توفیق .

+ نوشته شده توسط مجتبی کاکوان در دوشنبه هشتم بهمن 1386 و ساعت 8:54
 

دوست عزیز آقا مهدی از کاندیداتوری شما حمایت میکنیم و امیدواریم پیروز گردی.

از همه دوستان خواهشمندم در این حرکت آقا مهدی را یاری کنند. 

+ نوشته شده توسط بهروزاحمدخانی در دوشنبه هشتم بهمن 1386 و ساعت 23:38
 
سینا افتخاری :
همشهری عزیز جناب آقای احمد خانی بنظر میرسد هنوز در همان حال و هوای دوران دبیرستان قرار دارید . دوست من بین نماینده مجلس و نماینده کلاس در دوران دبیرستان اختلاف بسیار است فکر می کنید آقای حلاجیان قادر به انجام چنین مسولیت سنگینی می باشد؟ ایشان امتحان خود را در کانون دوستی رامسری های مقیم تهران پس داده است .
 
بهروز احمدخانی :
آقا سینا از ابراز نظر شفافتان متشکرم.وخوشحال میشم خودتونو کامل معرفی کنید.محض اطلاع جنابعالی باید عرض کنم آقای حلاجیان در دوران دبیرستان نماینده نبودند.و اطلاعی هم از جریانات کانون شما ندارم.ولی به عنوان یک دوست حتما از ایشان حمایت میکنم و مطمئنم که مسولیت نمایندگی مردم بسیار سنگین است ودر صورت پیروزی ایشان در صورت نیاز تجارب خود را در اختیارشان قرار خواهم داد.مطمئنم که دوستان بسیار زیاد دیگری هم اینکار را خواهند کرد.به هرحال در حرکت تیمی نقش تمام اعضا تیم پررنگ است هر چند که همیشه گلزنان معروفتر می شوند.
برایتان توفیق وروزهای شاد آرزومندم.
 
سینا افتخاری :
آقا بهروز عزیز من افتخاری هستم که البته افتخار آشنایی با شمارا ندارم ولی به چند نفر از اعضای گروه محترمتان ارادت دارم وجود چنین افرادی سطح تفکر کل گروه را نشان میدهد و به همین دلیل به خود اجازه دادم در مورد مطلب قبلی نظر بدهم . دوست عزیز از اینکه در حال حاضر در انتخاب نماینده رامسر نیازمند تحول و جوانگرایی هستیم بحثی نیست ولی با تمام احترامی که برای آقای حلاجیان قائل هستم بنظر میرسد ایشان هنوز برای رسیدن به چنین جایگاهی نیاز به زمان بیشتری برای کسب تجربه دارد همانطور که هیچگاه نمیتوان شخصی را به دلیل آدم خوبی بودن به رینگ بوکس برای مبارزه با رقبا فرستاد ودر این راه داشتن حداقل مهارت برای حفظ جان ضروری بنظر می رسد به هر حال ضمن احترام به نظر شما و اعضای گروهتان بنده فقط نظر شخصی خودم را اعلام نمودم . با تشکر
 
محمدقاسم موحدی:
با سلام خدمت آقا بهروز عزیز
وبلاگ خوبی دارید و بچه ها را دور هم جمع کردید از گوشه کنار ایران
مشهد هم هوا سرد و برفی ولی گرم در جوار امام رضا
در مورد کاندیداتوری آقای حلاجیان نیز باید بگویم کاندید شدن برای هر انتخاباتی کار راحتی است اما ... بر آوردن خواسته های مردم و برطرف کردن مشکلات دو شهر تنکابن و رامسر و راضی نگه داشتن طیفهای عظیم فکری کار دشواری است داشتن برنامه جامع برای شهرها و داشتن برنامه برای مسائل اجتماعی ، اقتصادی، فرهنگی یک شهر اهمیت زیادی دارد . دادن شعارهای تبلیغاتی و عمل نکردن به وعده های داده شده امروزه زیاد به چشم میخورد باید دید آقای حلاجیان چه برنامه ای دارد .
از ایشان در اخبار رامسر چند ماه پیش خواستم که روزمه و برنامه های خود را اعلام کنند و ایشان در وبلاگ خود یکسری شعار دادند و زندگینامه خود را نوشتند و سابقه کاری خود را دادند البته زیاد هم نبوده و در راستای کارهای هر کارمندی است .
البته باید به ایشان تبریک گفت که جرات کرده ودست به چنین کاری در تهران و حالا در شهر خودمان زده است انشاءالله که موفق شود و هر کاری که از ایشان بر می آید برای آبادانی اول شهرهای حوزه انتخابیه خود و بعد برای کشور عزیزمان ایران انجام دهند .
ما هم سعی در حمایت ایشان و آمدن و رای دادن به او را داریم .
راستی ایشان از طرف شورای نگهبان تایید شدند من خبری ندارم .
از این که سر شما را بدرد آوردم عذر خواهی میکنم ، البته عادت کردم که پا برهنه در هر وبلاگی که اسمی از رامسر در آن هست مطلبی بنویسم باید ببخشید .
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo