یکشنبه 1 مهر‌ماه سال 1386 ساعت 10:07 ق.ظ

  «  بسم الله الرحمن الرحیم « رب ادخلنی مدخل الصدق و اخرجنی مخرج الصدق »

 با توکل بر خدا و توسل بر ائمه معصومین علیهم السلام ؛ در روز یکشنبه اول مهرماه ۱۳۸۶ ؛ در ایام ماه ضیافت الهی و در آستانه ی میلاد پربرکت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام و  به منظور  تلاش برای توسعه ی همه جانبه ی شهرستان های تنکابن و رامسر   ؛ حضور خود را در هشتمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام می دارم.

امید است با تفضلات الهی و توجهات معصومین علیهم السلام و همت مردم عزیز شهرستان های تنکابن و رامسر  انتخاب شده  تا بتوانم تلاشگر عرصه های توسعه محور این منطقه ی انتخاباتی شوم .

در این راستا با  « حضوری پر نشاط در فعالیتی نو »  و با شعار  « مستقل ؛ مردمی ؛ کارآمد » گام در مسیر انتخابات گذارده و امیدوارم برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن انتخابات و رسیدن به آرای حداکثری ؛  مردم خوب و بزرگوار به عنوان مشاور و کارشناس نظرات ارزشمند خود را برای بنده ارسال دارند. 

اعتقاد راسخ اینجانب بر آن است که من یتوکل علی الله فهو حسبه و اوست که فرموده است : یرزق من لا یحتسب.

وعده ی ما ۲۴ اسفند ۱۳۸۶ پای صندوق های رای. » 

حامیان مهندس مهدی حلاجیان ضمن ارسال خبر فوق آمادگی خود را برای دریافت نقطه نظرات مردم فهیم و قدرشناس رامسر و تنکابن اعلام می دارد.

این گروه ضمن تحت پوشش قراردادن کلیه ی اخبار و اطلاعات مربوط به مهندس مهدی حلاجیان وبلاگ www.24esfand.blogsky.com  را در معرض دید عموم قرار خواهد داد.

در این وبلاگ آخرین خبرهای مربوط به برگزاری جلسات معارفه و آشنایی این کاندیدا با مردم منطقه و انعکاس نظرات مردم درج خواهد شد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo