شنبه 7 مهر‌ماه سال 1386 ساعت 11:08 ق.ظ
 

[ web | email ] موحدی از مشهد

سلام
با سلام خدمت آقای حلاجیان
این خبر خوبی بود  که شنیدیم جوانان رامسری نیز جرات کردند و از خود جربزه نشان دادند و در این امر مهل خودشان را دخیل کردند .
می دانم که شما آگاهانه در این قضیه وارد شدید چون در این مسائل نمی توان چشم بسته وارد گود شد .
میخواهم برای آگاهی خود و دوستان کمی از سوابق تحصیلی ، کاری و سیاسی خود بگویید تا مردم بهتر شما را بشناسند و از برنامه هایتان برای آبادانی رامسر بگویید البته چیزهایی که میتوانید انجام دهید نه شعار انتخاباتی !
امید وارم که در این عرصه موفق و موید باشید .

دوشنبه 2 مهر ماه سال 1386 ساعت 10:35
 
 
[ web | email ] مهدی حلاجیان

سلام
از همه ی دوستانی که اظهار لطف کردند سپاسگزاری می کنم.
خدمت دوست خوبم آقای موحدی از مشهد : سوابق کاری ؛ برنامه ها ؛ ایده ها و نظرات اینجانب قرار است توسط دوستانی که گردانندگی وبلاگ www.24esfand.blogsky.com را به عهده دارند به مرور به اطلاع همه رسانده شود.
البته یک نکته ی اساسی در انتخابات مجلس این است که نماینده ی مجلس باید آگاهی و اطلاعات مناسبی برای قانون گزاری داشته باشد.
طرح ها ؛ ایده ها و برنامه های قابل پیگری در حوزه ی انتخابیه ی خود را با رایزنی های مناسب و ارتباط های لازم و شناسایی افراد موثر در تسریع انجام آن ؛ به انتها برساند.
یقینا کار نماینده ی مجلس آسفالت جاده ؛ ساخت یک مجموعه ؛ آب رسانی به منطقه و.... نیست. تفکر نادرستی که عملکرد گذشتگان در ذهنیت جامعه به وجود آورده است.
باارایه ی  تعریف  فوق :
اعتقاد شخصی بنده داشتن ایده های نوین برای شاد کردن جامعه و رفع خمودگی از آن است و این کار را با پیگیری مداوم ؛ ارایه ی راهکارهای مناسب و استفاده از روابط مناسب شدنی می دانم.
بررسی شیوه های تبدیل سرمایه دار به سرمایه گذار و ارایه ی طرح های نوین و تشویق آنان به سرمایه گذاری در حوزه ی انتخابیه و ایجاد اشتغال و کم کردن نرخ  بیکاری می تواند در جامعه اثر لازم را ایجاد کند.
البته منتظر نظرات ارزشمند شهروندان برای اجرایی کردن آن هستم و خوشحال می شوم که مرا راهنمایی کنند.
با سپاس.
 
سه شنبه 3 مهر ماه سال 1386 ساعت 12:02

[ web | email ] موحدی از مشهد

با سلام خدمت دوست عزیز و بزرگوار آقای حلاجیان
البته حرفهای شما متین و دلنشین است کار نماینده مجلس آسفالت خیابان نیست و منظور من هم آن نبود برای این کارها ارگانهای دیگری در شهر هستند که میتوانند و وظیفه شان است که آن را انجام دهند . شهرداری را برای انجام چنین اموری بوجود آوردند و...
البته ایجاد اشتغال تشویق به سرمایه گذاری در شهری که به گفته خود مسئولان شهری هنوز زیر ساخت مناسبی شهر ی ندارد و به عینه هم می توان دید سخت به نظر می رسد
در مدیریت شهری توجه به زیر ساختهای شهری اولین اصل برای پیشرفت همه جانبه آن شهر است داشتن راه مناسب داشتن آب ، برق ، گاز و.... وجود پلهای مناسب وجود پارکینگهای مناسب وجود محلی برای بازیافت مواد زاید و زباله و برای شهر توریستی رامسر وجود هتلها و محلهای اقامتی مناسب وجود و ساخت تفرجگاههای طبیعی با امکانات مناسب و ساخت تفریگاههای ساحلی مناسب و مکانهایی برای اقامت مسافران در نزدیک ساحل و...باید باشد .
دیگر کاری که باید در رامسر صورت گیرد شناسایی افراد تحصیلکرده شهر در تمام کشور و استفاده از نکته نظرات آنها برای بهبود شهر است ما در شهر رامسر افراد درس خوانده و کار بلد کم نداریم و چطور است که بیشتر مسئولان شهری ما از شرق مازندران هستند !جای سئوال دارد .
برای جذب سرمایه گذاری نیز وجود این زیر ساختها ضروری است پس اولین کاری که یک نماینده باید انجام دهد جذب اعتبارات لازم و رایزنیها با افراد داخل استان برای آبادانی شهر و در سطح کلان آبادانی ایران است .این حرفها حرفهای قشنگی است اشتغال جوانان آوردن سرمایه گذاران به شهر و هزارو یک حرف دیگر . دوست عزیز چگونگی و چرایی این حرفها را هم بزنید تا ما هم بفهمیم و شاید بتوانیم کمکتان کنیم .در آخر از اینکه وقت میگذارید و نظرهای ما را می خوانید کمال تشکر را از شما دارم امید وارم شما را پیروز در انتخابات ببینیم .                            و من الله التوفیق

چهارشنبه 4 مهر ماه سال 1386 ساعت 11:13
 
  [ web | email  مهدی حلاجیان
سلام جناب آقای موحدی
اندکی صبر......
آرام آرام نظرات بنده ارایه می شود.
حتما نظرات ارزشمند شما در توسعه ی رامسر سودمند خواهد بود.

انتظار حوزه ی انتخابیه  از نماینده
و انتظار مردم  حوزه ی انتخابیه  از نماینده

سوالات بنده از همه ی دلسوزان توسعه است. دست همه ی کسانی که مرا یاری دهند به گرمی می فشارم.
با سپاس

شنبه 7 مهر ماه سال 1386 ساعت 11:05
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo